• 972-4-6230612
  • הדקלים 123 פרדס חנה - כרכור
  • תרגום

    Редактирование перевода
Результаты поиска

Районов и беседки

Написал администратора по март 13, 2018
| 0

Реформа школьных предметов: перголы, предоставление более широких полномочий местным органам власти что комитеты полномочия его.,

Изменение параметров о разрешение на строительство, необходимых для различных применений, הקמת מכוני רישוי ובקרה

ופרק המתייחס לדיור בהישג יד.

Так, Например, Недействительными (начиная с августа. 2014) Необходимость планирования разрешения на строительство склада., Беседки, Зимний закрытия, Козырьки и т.д. по параметрам, которые определяют.

ייקבע הליך רישוי מקוצר להקמת ממ”ד ותוספות שונות אחרות בהיקף קטן שיקבע כי אם לא יקבל מגיש הבקשה אישור תוך 45 יום, ההיתר יאושר.

עוד שינוי משמעותי יאפשר לוועדות המקומיות להוסיף אחוזי בנייה לתוכניות,

ואף בשלב מאוחר יותר אף לטפל בתוכניות מורכבות כמו “פינוי ובינוי ” לרשויות שיוסמכו לכך במיוחד. המטרה של העברת הסמכויות לוועדות המקומיות היא להעניק לועדות המחוזיות, שאינן עומדות היום בהיקף העבודה, יותר זמן לטפל בתוכניות אחרות.

שר הפנים, גדעון סער, אמר היום כי “הרפורמה בתכנון ובנייה משחררת את האזרח מהצורך לקבל אישור מהרשויות לפעולות בניה פשוטות, הכל בהתאם לתקנות שאקבע. בנוסף, מונעת הרפורמה מהרשויות את האפשרות שלא להשיב לפניית האזרח, וקובעת כי ביחס לפעולות בניה מסוימות, ככל שלא התקבלה תשובת הרשויות לבקשה להיתר שהגיש האזרח הופכת הבקשה להיתר להיתר בפועל.

Оставь ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

четыре + девять =

  • תרגום

    Редактирование перевода
Перейти к содержанию